Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.01.2024

Programista systemów CRM/ERP

JNS Sp. z o.o.
  • Łódź, łódzkie

Informatyk

Umowa o pracę

OPIS STANOWISKA
• Obsługa programistyczna projektów w języku PHP, HTML, JavaScript
• Budowa modułów systemów CRM/ERP
• Rozwiązywanie problemów technicznych;
• Wdrożenia serwerów fizycznych i oprogramowania;
• Obsługa systemu zgłoszeń;
• Rozwiązywanie problemów technicznych zdalnie i na miejscu u klienta.

WYMAGANIA

• Znajomość programowania w PHP;
• Znajomość funkcjonowania systemów CRM / ERP;
• Znajomość systemów Linux - CentOS, bash, firewall, aktualizacje (na poziomie średnio zaawansowanym);
• Znajomość Windows Serwer (na poziomie średnio zaawansowanym);
• Bazy danych - umiejętność administracji i utrzymania: MSSQL, MySQL;
• Znajomość zagadnień sieci komputerowych - WAN, LAN, Routing, Firewall;
• Prawo jazdy kategorii B;
• Umiejętność pracy w młodym dynamicznym zespole.

MILE WIDZIANE

• Doświadczenie wdrożeń oprogramowania CRM/ERP;
• Znajomość zagadnień wirtualizacji;
• Znajomość narzędzi do monitorowania i zarządzanie siecią;
• Umiejętność tworzenia dokumentacji;
• Znajomość zagadnień wykonywania kopii bezpieczeństwa oraz oprogramowania;
• Dobra organizacja pracy.