Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.01.2024

Specjalista DS. Social Media

JNS Sp. z o.o.
  • Łódź, łódzkie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Firma JNS Sp. z o.o. specjalizująca się w branży IT poszukuje do współpracy specjalistę do promocji produktów w mediach społecznościowych oraz monitorowania wizerunku produktów.
OPIS STANOWISKA
Poszukujemy specjalisty w zakresie Facebook, Instagram – budowanie reklam i postów informacyjnych o produktach. Monitorowanie wizerunku produktów w Internecie z wykorzystaniem dostępnych narzędzi i aktywnego reagowania w zakresie wizerunku.

Miejsce pracy: zdalnie

WYMAGANIA:

• doświadczenie w budowaniu reklam Facebook;
• monitorowanie fraz kluczowych w Internecie;
• wymagana kreatywność;
• wiedza o technikach kreowania marki produktu;
• mile widziana znajomość technologii internetowych (obsługa CMS);
• zdolność do szybkiego poznawania nowych zagadnień;
• duże zaangażowanie, samodzielność, dobra organizacja pracy;