Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.01.2024

Specjalista SEO

JNS Sp. z o.o.
  • Łódź, łódzkie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Firma JNS Sp. z o.o. specjalizująca się w branży IT poszukuje do współpracy specjalistę do promocji produktów w Internecie.

OPIS STANOWISKA
Poszukujemy specjalisty w zakresie pozycjonowania stron internetowych – budowanie treści pod pozycjonowanie i reklam w Google Ads. Monitorowanie efektów produktów w Internecie z wykorzystaniem dostępnych narzędzi i aktywnego działania.

Miejsce pracy: zdalnie

WYMAGANIA:

• doświadczenie w pozycjonowaniu stron, tworzeniu treści pod SEO;
• znajomość CMS Wordpress;
• znajomość narzędzi Google: Analytics, Ads;
• wykształcenie wyższe lub w trakcie;
• bardzo dobra znajomość zasad SEO;
• znajomość aktualnych standardów w tworzeniu i pozycjonowaniu stron internetowych;
• sumienność, dobra organizacja pracy, precyzja i dbałość o szczegóły;
• doskonałe kompetencje komunikacyjne;
• terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu;

OFERUJEMY:

• umowa zlecenie;
• elastyczny czas pracy;
• prace w młodym, dynamicznym i kompetentnym zespole;