Dekarz-Blacharz

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-20

Pracownicy budowlani to grupa młodych ludzi specjalizujących się w branży budowlanej. Założyciele naszej firmy od 2005 roku zajmują się zarządzaniem dużymi projektami rekrutacyjnymi, a nasi Rekruterzy od kilku lat wyszukują najlepszych Kandydatów do pracy w branży budowlanej.

Gdańska firma  PPB Service zatrudni pracowników na stanowisko:

Lokalizacja: Trójmiasto i okolice.

Praca na obiektach mieszkalnych i usługowych oraz domkach jednorodzinnych, wspólnotach.

Zakres obowiązków:

  • prace dekarskie,
  • klejenie papy na różnego rodzaju dachach.

Wymagania:

  • samodzielność,
  • doświadczenie
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • stawkę od 25 zł netto i w górę – stawka jest uzależniona od doświadczenia, zaangażowania i umiejętności,
  • stałą pracę,
  • pracę od pn.-pt. po 10 godzin dziennie + nadgodziny,
  • zatrudnienie na umowie o pracę (1 mc okres próbny).
Zawód:
Dekarz
Miejsce pracy:
Gdańsk
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
21-12-2020
Oferta wygasła w dniu:
20-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

DEKARZ

Zawód: dekarz Rodzaj: umowa o pracę
FVF DEVELOPMENT KRZYSZTOF SZYCA
od 6000 zł
UoP brutto/mies.
Tczew
Gdańsk

16-01-2021
od 6000 zł

DEKARZ

Zawód: dekarz Rodzaj: umowa na okres próbny
"MUELLER" TOMASZ MUELLER
od 5200 zł
Tczew
Gdańsk

11-01-2021
od 5200 zł

DEKARZ

DACHSERWIS KONSTRUKCJE I POKRYCIA DACHOWE PIOTR CZECH SKLEP ODZIEŻOWY "PETERS"
od 3600 zł
Bytów
Gdańsk

19-01-2021
od 3600 zł