Specjalista ds. Planowania i Przygotowania Produkcji

HERSTER
  • Legnica, dolnośląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia HERSTER dla swojego Klienta z okolic Legnicy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Przygotowania i Planowania Produkcji

MIEJSCE PRACY: OKOLICE LEGNICY

OPIS STANOWISKA PRACY:
• Szacowanie kosztów i terminów realizacji dostaw
• Tworzenie zapotrzebowań materiałowych
• Kontrola rysunków, analizy wykonalności i specyfikacji
• Sporządzanie kalkulacji
• Przygotowywanie dokumentacji dla obszarów produkcyjnych

WYMAGANIA:
• Dobra znajomość przyrządów pomiarowych i rysunku technicznego
• Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku planisty produkcji lub podobnym
• Wykształcenie techniczne
• Samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej
• Odpowiedzialność i dokładność

OFERUJEMY:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie Klienta
• Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wiedzy i doświadczenia
• Prywatną opiekę medyczną i bonus relokacyjny

KONTAKT:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikacje przyjmujemy do wyczerpania oferty.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi w/w kryteria.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HERSTER Dominika Radomska w celu realizacji niniejszej rekrutacji. Oświadczam, że zgoda jest dobrowolna i wiem, że przysługuje mi prawo do jej odwołania w każdym czasie i dowolnej formie, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/WE – Dz. Urz. UE L119 (RODO)
Więcej o polityce prywatności na
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)