Serwis CEL zatrudni – mechanik samochodowy / wulkanizator

STACJA CEL
  • Dopiewo, wielkopolskie pow. poznański

Inny

Umowa o pracę

Stacja serwisowa CEL zatrudni pracownika na stanowisko mechanik samochodowy i/lub serwisant ogumienia
Opis stanowiska:
* Obsługa i naprawy mechaniczne pojazdów samochodowych
* Diagnostyka układów elektronicznych w zakresie podstawowym
*Obsługa pojazdów w zakresie wymiany i naprawy opon
* Odpowiedzialność za powierzony sprzęt i narzędzia

Wymagania

* Dyspozycyjność, samodzielność, komunikatywność
* Umiejętność pracy w zespole
* Chęć rozwoju zawodowego
* Sprawna realizacja zleconych napraw
* Wykształcenie min. zawodowe ( o profilu zgodnym z ofertą zatrudnienia)

Oferujemy

* Umowę o pracę na pełny etat
* Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią tradycją
* Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

zadzwoń: ,, ta praca może być dla ciebie.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)