Laborant - praca sezonowa

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-16

Miejsce pracy:
Żywiec
Czy wiesz, że Grupa Żywiec posiada takie marki jak:

Pracując z nami zajmiesz się:

Twoje zadania:

  • Pobór prób laboratoryjnych zgodnie z planem kontroli
  • Obsługa i utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń poprzez kontrolę, czyszczenie i kalibrację
  • Kontrola parametrów fizykochemicznych, mikrobiologicznych brzeczki, piwa w trakcie produkcji wyrobu gotowego, surowców, materiałów pomocniczych i opakowań zgodnie z planem kontroli i na zgodność ze specyfikacjami technologiczno - jakościowymi
  • Kontrola jakościowa pod katem wad opakowań wyrobu gotowego na linach rozlewniczych
  • Zachowanie standardów bezpieczeństwa i czystości na powierzonym obszarze

Dołącz do nas jeżeli:

Czego poszukujemy:

  • Wykształcenia wyższego - chemicznego, biotechnologicznego (dopuszczalne wyksztalcenie średnie chemiczne z doświadczeniem pracy w laboratorium)
  • Wiedzy z zakresu analityki chemicznej
  • Umiejętności pracy w laboratorium fizykochemicznym, mikrobiologicznym
  • Znajomości podstaw pakietu MS Office
  • Dyspozycyjności, dobrej organizacji pracy, zaangażowania, sumienności i umiejętności pracy w grupie
  • Gotowości do nauki
  • Przywiązywania dużej wagi do przestrzegania standardów produkcji ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa
  • Doświadczenie pracy w działach produkcyjnych będzie dodatkowym atutem

W naszej paczce benefitów są:

Deputat piwny
Wczasy pod gruszą
Kafeteria MyBenefit
Opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Pracowniczy program emerytalny
Działania rozwojowe
Program motywacyjny dla Sprzedaży
SHE day: dzień bezpieczeństwa i zdrowia

Sprawdź jak wygląda
nasza praca od zaplecza

Twórz, odkrywaj i smakuj z nami zawodową przygodę!
Zawód:
Laborant
Żywiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
17-12-2020
Oferta wygasła w dniu:
16-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

CD S.A.

LABORANT

Zawód: laborant Rodzaj: praca stała
CD S.A.
CD S.A.
Bielsko-Biała
Żywiec

11-01-2021

LABORANT (STAŻ)

Zawód: laborant Rodzaj: inna
Kontakt przez PUP
od 1057 zł
UoP brutto/mies.
Lędziny
Żywiec

29-09-2020
od 1057 zł

LABORANT

Zawód: laborant Rodzaj: umowa na okres próbny
JKK DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2800 zł
Tychy
Żywiec

05-01-2021
od 2800 zł

LABORANT MIKROBIOLOGICZNY

Spółdzielnia Mleczarska "Mlekovita" Wysokie Mazowiecki Podhalanski Zakład Produkcyjny Zakopane
Zakopane
Żywiec

11-01-2021

DIAGNOSTA LABORATORYJNY

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ZAKŁAD DIAGNOSTYKI MEDYCZNEJ ANNA GĄSIOREK I WSPÓLNICY
od 3000 zł
Dąbrowa Górnicza
Żywiec

27-05-2020
od 3000 zł