pracownik utrzymania ruchu i obiektu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-16

Posiadasz doświadczenie w pracy jako mechanik lub elektryk? Posiadasz podstawową znajomość budowy maszyn? Aplikuj na stanowisko mechanik i dołącz do grona pracowników Bolsius Miejsce pracy: Zalesie Małe.

Zakres obowiązków:

  • Usuwanie awarii maszyn oraz analiza przyczyn ich powstawania
  • Realizacja przeglądów prewencyjnych, przeglądów maszyn i planów remontowych
  • Utrzymywanie sprawności instalacji mechanicznej/elektrycznej znajdującej się na terenie obiektu
  • Odpowiedzialność za urządzenia klimatyzacyjne oraz systemy wentylacyjne na terenie obiektu

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika lub elektryka
  • Wykształcenie kierunkowe (minimum zawodowe)
  • Podstawowa znajomość budowy maszyn
  • Wiedza z zakresu utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych lub infrastruktury budynku
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność analitycznego myślenia i działania pod presją czasu
  • Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej i w systemie 4-brygadowym
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą Bolsius
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek za pracę w systemie zmianowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Nagrody jubileuszowe
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Bezpłatny transport do pracy z: Krotoszyn, Pakosław, Pogorzela, Pudliszki, Zduny (możliwe są inne kierunki w zależności od ilości chętnych)

Zawód:
Pracownik utrzymania ruchu
Miejsce pracy:
Krotoszyn
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
17-12-2020
Oferta wygasła w dniu:
16-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)