Dozorca-Pracownik gospodarczy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-15

PROSBUD funkcjonuje w branży drzewnej od 1992 roku. Głównym przedmiotem działalności zakładu jest produkcja mebli oraz drzwi wewnętrznych i zewnętrznych z naturalnego drzewa sosnowego. Zdobyte przez lata doświadczenie, doskonałe zaplecze materiałowe, zaangażowanie wykwalifikowanej załogi oraz odważne decyzje inwestorskie i marketingowe właścicieli sprawiły, iż PROSBUD jest cenioną firmą, współpracującą z wieloma partnerami handlowymi na rynku krajowym i zagranicznym.

Zakres obowiązków:

  • Dozór mienia firmy

  • Utrzymanie porządku wewnątrz zakładu
  • Utrzymanie porządku na terenie zakładu (w zależności od pory roku: prace porządkowe, koszenie trawników, odśnieżanie)
  • Dozór kotła grzewczego
  • Przestrzeganie przepisów bhp, ochrony ppoż. wymaganych na stanowisku pracy
  • Dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • Odpowiedzialność

  • Silna motywacja i chęć do pracy oraz nauki

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione zarówno od umiejętności jak i stażu pracy pracownika

  • Stabilne zatrudnienie, możliwość długotrwałej współpracy;

  • Stałe godziny pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia

  • Przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i dzieleniu się wiedzą

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Zawód:
Dozorca
Miejsce pracy:
Księżpol
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
16-12-2020
Oferta wygasła w dniu:
15-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GOSPODARZ DOMU

Zawód: dozorca Rodzaj: inna
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "KONKRET" KUCZYŃSKA I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Lublin
Księżpol

18-01-2021
od 2800 zł

PORTIER / DOZORCA

Zawód: dozorca Rodzaj: umowa na okres próbny
"SOTER" Sp. z o.o.
od 2800 zł
Mielec
Księżpol

07-01-2021
od 2800 zł