Cost Manager (branża fit-out)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-16

Firma Reesco Sp. z o.o. jest jednym z liderów z zakresu wykonawstwa, zarządzania projektami oraz doradztwa technicznego na rynku powierzchni biurowych. Wspieramy naszych Klientów działając także na rynku retail, hotelowym oraz magazynowym. Wyrazem naszego profesjonalizmu jest uznanie naszych Klientów i środowiska biznesowego, poparte licznymi nagrodami:  nieprzerwalnie w latach 2015–2020 nagroda Gazele Biznesu miesięcznika Puls Biznesu, w roku 2016 Diament Forbesa oraz w roku 2018 nagroda w kategorii Best Fit-Out w ramach CIJ Awards.

Dowiedz się więcej i odwiedź:

  www.reesco.pl

Obecnie poszukujemy osób gotowych podjąć pracę na stanowisku:

Cost Manager

 (branża fit-out)

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • kosztorysowanie na podstawie analizy spaceplanu, projektów: koncepcyjnego, budowlanego, wykonawczego oraz przeprowadzanych wizji lokalnych,
  • koordynacja własnego zespołu poprzez przypisanie konkretnego Specjalisty do danego zapytania ofertowego oraz monitorowanie etapu przygotowania oferty dla Klienta,
  • dokonywanie oceny jakościowej ofert wychodzących do Klientów poprzez weryfikacje ofert przygotowanych przez Specjalistów, zadawanie pytań kontrolnych, wprowadzenie zmian,
  • uczestniczenie w wizjach lokalnych,
  • analiza uwarunkowań technicznych oraz przygotowywanie planów funkcjonalnych,
  • przygotowanie analiz na potrzeby Klientów dla wybranych przedsięwzięć celem weryfikacji założeń w odniesieniu do planowanej inwestycji,
  • uczestnictwo w bezpośrednich negocjacjach z inwestorem i wykonawcami prac,
  • poszukiwanie rozwiązań zamiennych w ramach value engineering,
  • pozyskiwanie i wspieranie w zakresie pozyskiwania dostawców, organizowanie przetargów, negocjowanie cen usług oraz materiałów,
  • ścisła współpraca z Działami: Sprzedaży i Realizacji,
  • bieżące działania związane z jakością i rozwojem swojego zespołu.

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego, technicznego: budownictwo, inżynieria środowiska, architektura,
  • minimum 5 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie przy projektach fit-out,
  • bardzo dobrej znajomości programów AutoCad oraz MS Excel,
  • umiejętności analitycznych, sumienności, rzetelności, obowiązkowości.

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • szansę zdobycia i ugruntowania doświadczenia w zakresie zarządzania kosztami,
  • elastyczne godziny pracy,
  • opiekę medyczną,
  • wspólne aktywności sportowe.
Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
16-12-2020
Oferta wygasła w dniu:
16-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)