Specjalista ds. Obsługi Gwarancyjnej (m/k)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-15

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Gwarancyjnej (m/k) - STRABAG

STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od ponad 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie  inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu, laboratoria oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. W Polsce STRABAG zatrudnia blisko 6,5 tys. osób.

Zostań częścią naszego zespołu!

Do Dyrekcji Budownictwa Ogólnego poszukujemy osoby na stanowisko:

Stanowisko:Specjalista ds. Obsługi Gwarancyjnej (m/k)

Zakres obowiązków

  • prowadzenie kontraktów w okresie gwarancyjnym według ustalonych zakresów
  • rejestrowanie i usuwanie usterek w uzgodnieniu z Inwestorem
  • prowadzenie korespondencji i rejestrów związanych z serwisem gwarancyjnym na poszczególnych projektach
  • kontrola usuwanych usterek pod kątem zgodności z zapisami umów z Inwestorem i Podwykonawcami
  • prowadzenie bieżącej analizy przyczyn powstawania usterek
  • stały kontakt z Inwestorami i Podwykonawcami

Wymagania

  • ukończone studia wyższe techniczne (budownictwo)
  • min.3- letnie doświadczenie w pracy na budowie jako inżynier lub kierownik robót
  • uprawnienia budowlane wykonawcze bez ograniczeń, w specjalności ogólnobudowlanej
  • doświadczenie w zakresie koordynacji pracy na budowie
  • gotowość do częstych podróży służbowych na terenie województwa wielkopolskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności
  • Bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet szkoleń w ramach Akademii Koncernu oraz kursy języków
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Poznań
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
16-12-2020
Oferta wygasła w dniu:
15-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista ds. wykonywania badań hydrobiologicznych

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała
Główny Inspektorat Ochrony Środowiska w Warszawie
Piła
Poznań

20-01-2021