Serwisant

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-15

Matplast Spółka z o. o.powstała jako prywatne przedsiębiorstwo w 1998 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na nowoczesne rozwiązania w dziedzinie stolarki budowlanej. Firma szybko objęła pozycję lidera na lokalnym rynku i status ten utrzymuje i umacnia do dziś.

Od chwili powstania założeniem właściciela było stworzenie silnego, prężnego przedsiębiorstwa opartego na świadczeniu usług związanych z produkcją i montażem stolarki okiennej. Ideą właściciela była i jest kompleksowa obsługa klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw obejmująca: projektowanie, pomiary, produkcję, montaż produktów z branży okiennej. W miarę rozwoju firmy uruchomiono dział produkcji stolarki aluminiowej, dział produkcji konstrukcji nietypowych, dział produkcji rolet i bram rolowanych oraz lakiernia i gięcie łuków. Firma mocny nacisk kładzie na rozwój własnego działu montażowego.

Zakres obowiązków:

  • serwis stolarki okiennej i drzwiowej PCV, ALU
  • konserwacja i wymiana okuć, montaż dodatkowych okuć
  • montaż i wymiana szyb zespolonych wszystkie rodzaje
  • serwis rolet i bram garażowych
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • odpowiedzialność za wykonana prace oraz jej jakość

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w montażu stolarki budowlanej w szczególności okna i drzwi
  • doświadczenie w serwisie (mile widziane w branży stolarki otworowej)
  • prawo jazdy i gotowość do pracy w terenie
  • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy,
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pełne wyposażenie techniczne związane ze stanowiskiem
  • profesjonalne wdrożenie do pracy na oferowanym stanowisku
  • wsparcie całego zespołu
  • ciekawą i dynamiczną pracę
Zawód:
Serwisant
Miejsce pracy:
Wrocław
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
16-12-2020
Oferta wygasła w dniu:
15-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TECHNIK SERWISU SPRZĘTU BIUROWEGO

Zawód: serwisant Rodzaj: umowa o pracę
Cedartex Spółka Jawna
od 3000 zł
UoP brutto/mies.
Opole
Wrocław

07-01-2021
od 3000 zł