Poszukujemy Office Administratorki do biura we Wrocławiu (ścisłe centrum miasta)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-20

Ogłoszenie na stanowisko Poszukujemy Office Administratorki do biura we Wrocławiu (ścisłe centrum miasta) - SunSolar

Sunsolar działa w obszarach energii odnawialnej oraz sprzedaży, skupiając się w swoich działaniach na oferowaniu obecnym i przyszłym klientom innowacyjnych i zrównoważonych produktów oraz usług, dzięki którym będą oni mogli w sposób bardziej efektywny korzystać z różnych form energii i podnosić jakość swojego życia. Współpracujemy z najwiekszymi koncernami energetycznymi w Europie i posiadamy 8 lat doświadczenia na rynku odnawialnych źródeł energii.

Stanowisko:Poszukujemy Office Administratorki do biura we Wrocławiu (ścisłe centrum miasta)

Zakres obowiązków

  • praca na systemie CRM
  • paper work
  • prowadzenie dokumentacji biura
  • wstępna obsługa partnerów
  • raportowanie działań dla Prezesa i Managerów
  • stały, bieżący kontakt z Działem Kadr i HR
  • kontakt z potencjalnym kandydatem
  • praca na programie Excel

Wymagania

  • znajomość programu Excel na poziomie dobrym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole
  • jasną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę od zaraz w godzinach 8:00-16:00
  • po okresie próbnym, umowa o pracę
Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Wrocław
Forma zatrudnienia:
praca stała
Wynagrodzenie:
2500-3900 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
18-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
20-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista w Dziale Inwestycji

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
HR Partner Monika Pszuk
Opole
Wrocław

14-01-2021

Młodszy Specjalista ds. Personalnych

Henniges Automotive
Prudnik
Wrocław

11-01-2021