Starszy Operator – Brygadzista obszaru produkcyjnego

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-20

Ogłoszenie na stanowisko Starszy Operator – Brygadzista obszaru produkcyjnego - Scanfil Poland Sp. z o.o.

Grupa Scanfil jest od ponad 40 lat zaufanym producentem kontraktowym i dostawcą systemów dla najbardziej wymagających klientów z branży elektronicznej. Kierując się pasją do sukcesu naszych klientów, pracownicy Scanfil każdego dnia chętnie szukają nowych sposobów na poprawę swoich doświadczeń. Scanfil przewodzi transformacji przemysłowej, koncentrując się na zrównoważonym rozwoju i zarządzaniu zorientowanym na człowieka. Więcej informacji na stronie: www.scanfil.com

Scanfil Poland Sp. z o.o. w Mysłowicach to kontraktowy wykonawca, produkujący urządzenia oparte na metalowych obudowach i zintegrowanych systemach dla klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu. Do sztandarowych produktów naszego zakładu należą m.in. paczkomaty, bankomaty, pralki przemysłowe, aparatura medyczna, oczyszczacze powietrza, systemy urządzeń do segregacji i utylizacji opakowań zwrotnych. Spełniamy wysokie wymagania biznesu EMS (Electronics Manufacturing Services) oraz normy z zakresów: bezpieczeństwa ISO 45001, jakości ISO 9001, wyrobów medycznych ISO 13485, środowiska 14001, spawalnictwa 3834.

Zapraszamy na naszą stronę: https://careersmyslowice.scanfil.com/

Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej objęciem stanowiska:

Starszy Operator – Brygadzista/Brygadzistka obszaru produkcyjnego

Stanowisko:Starszy Operator – Brygadzista obszaru produkcyjnego

Zakres obowiązków

Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy, to:

  • nadzorowanie realizacji zleceń produkcyjnych z założeniami czasowymi i materiałowymi
  • kontrola przestrzegania standardów jakościowych w procesie produkcji
  • organizowanie i nadzorowanie pracy brygady
  • motywowanie pracowników
  • nadzór nad maszynami i urządzeniami podległego obszaru
  • raportowanie wyników prac podległych pracowników
  • współpraca z działami wewnętrznymi Firmy
  • rozwiązywanie bieżących problemów w celu utrzymania ciągłości produkcji
  • optymalizacja kosztów produkcji

Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu pracownikami liniowymi w firmie produkcyjnej
  • mile widziana znajomość narzędzi Lean Manufacturing oraz doświadczenie w ich stosowaniu
  • wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • znajomość rysunku technicznego
  • wiedza z zakresu wskaźników wydajnościowych produkcji
  • wiedza z zakresu normowania czasu pracy - mile widziana
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość MS Office
  • mile widziana znajomość systemu ERP
  • gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany / 12h)

Oferujemy

  • możliwość pracy w dynamicznym, pełnym wyzwań środowisku w międzynarodowej atmosferze współpracy z różnymi branżami i liderami na rynku
  • pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport lub biletów do kina; dodatki stażowe i jubileuszowe
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS, m.in. „wczasy pod gruszą”, paczki świąteczne i karty podarunkowe dla dzieci pracowników
  • pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości i nastawienie – posiadamy determinację i fachową wiedzę, aby wytwarzać produkty najwyższej jakości.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk: Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Stabilne zatrudnienie
w oparciu o umowę
o pracę
System premiowy
Jasne kryteria dotyczące rozwoju i awansu
Szkolenia i programy rozwojowe
Dofinansowanie do
nauki języka
angielskiego
Pakiet socjalny
(m.in. wczasy pod gruszą)
Prywatna opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie
Ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach
Spotkania integracyjne
Możliwość udziału w akcjach charytatywnych
Zawód:
Brygadzista
Miejsce pracy:
Mysłowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
18-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
20-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)