KONSTRUKTOR - TECHNOLOG

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-20

PPMM MEDROS jest przykładem nowoczesnego, dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa, którego potencjał nigdy nie gaśnie. W firmie zatrudnionych jest 65 pracowników posiadających doświadczenie i chęć dalszego rozwoju. Nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość naszych mebli. Między innymi, dzięki takiemu podejściu, zdobyliśmy referencje od firm i instytucji, których uznanie jest dla nas szczególnie ważne.

Firma PPMM "MEDROS" Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • projektowanie oraz tworzenie dokumentacji i oprogramowania niezbędnego do produkcji mebli metalowych,
  • wyszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych i konstrukcyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie : wyższe techniczne, średnie techniczne,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i systemów informatycznych,
  • znajomość obsługi programu AUTOCAD i SolidWorks lub Inventor,
  • mile widziane doświadczenie w programowaniu maszyn CNC,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie współmierne do zaangażowania oraz osiąganych wyników
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • dostęp do nowych technologii.
Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Kobielice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
18-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
20-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

WISS

konstruktor elektryk automatyk

Zawód: konstruktor Rodzaj: praca stała
WISS
WISS
Bielsko-Biała
Kobielice

13-01-2021
WISS

młodszy konstruktor

Zawód: konstruktor Rodzaj: umowa o pracę
WISS