Specjalista Google Ads – Poznań

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.02.2022
Deventon

Informatyk

Umowa o pracę

Deventon jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.

Rekrutację przeprowadzamy dla jednej z najszybciej rozwijającej się Agencji SEO w Polsce.

Kilka słów o firmie:
Zaczynali od jednoosobowej działalności, dziś jest ich ponad 200 i otwierają kolejne biura w Polsce i za granicą.

Klient oferuje:
• pracę pod okiem certyfikowanego Specjalisty Google.
• możliwość nauki i uzyskania branżowych certyfikatów
• atrakcyjne wynagrodzenie i dowolna forma współpracy (UoP, B2B)
• stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• elastyczne godziny pracy – 7.00/9.00 -15.00/17.00, wolne weekendy
• strefa Chill (PS4, bilard, piłkarzyki, lotki)
• biuro przyjazne psom
• urodzinowy dzień wolny
• przyjazną atmosferę, spotkania i imprezy integracyjne

Główne obowiązki na tym stanowisku:
• tworzenie i optymalizacja kampanii Google Ads
• analiza, optymalizacja oraz raportowanie prowadzonych działań
• przygotowywanie planów marketingowych i estymacji w zakresie PPC
• kontakt i bieżąca współpraca z klientami w ramach prowadzonych działa
• przygotowywanie irealizacja planu marketingowego dla klientów firmy
• nadzór nad kosztami, budżetem, zasileniami kont Ads

Cechy idealnego kandydata:
• minimum rok doświadczenia w Google Ads
• praktyczna znajomość Google Analytics, i Google Merchant Center
• pojęcia CPA, CPV, ROAS, czy ROI są Ci dobrze znane
• odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków (zarządzanie ruchem na stronach, budżetami klientów)

Mile widziane:
• certyfikaty Google Ads/Google Analytics/Google Tag Manager
• znajomość dodatkowych narzędzi analitycznych typu Yandex Metrica, Hotjar, Google Tag Manager itp.

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)