Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Nauczyciel w przedszkolu Kiełczowska

Wrocławskie Skauty
  • Wrocław, dolnośląskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Publiczne Przedszkole Wrocławskie Skauty
poszukuje Nauczycieli wychowania przedszkolnego do pracy
w placówce zlokalizowanej na terenie Wrocławia
przy ul. Kiełczowskiej

Zakres obowiązków:
- sprawowanie opieki na dziećmi,
- organizacja zajęć edukacyjnych,
- realizacja programu,
- zapewnienie bezpieczeństwa podopiecznym.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym,
- Kreatywność;
- Sumienność;
- Samodzielność;
- Aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych.

Oferujemy

- umowę o pracę na cały etat w tym;
- możliwość awansu zawodowego;
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez
współfinansowanie studiów, kursów oraz szkoleń;
- pracę w organizacji o bogatym doświadczeniu w edukacji;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- premie kwartalne.

UWAGA : Publiczne Przedszkole Wrocławskie Skauty zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE. 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) Robert Burszewski, informuje:

1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Robert Burszewski, ul. Litomska 24/6, 53-641 Wrocław, numer telefonu: +48 713 - pokaż numer telefonu - .

2.Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: pisemnie na adres wymieniony w punkcie 1.

3.Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby aktualnej rekrutacji - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, art. 9 ust.2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE. 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku

z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) oraz na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy.

4.Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.

5.Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przechowywane przez okresy wynikające z przepisów prawa oraz będą archiwizowane zgodnie z regulacjami obowiązującymi w szkole.

6.Posiada Pani/Pan prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

7.Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na działania szkoły w zakresie ochrony danych osobowych.

8.Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa. Ich niepodanie może skutkować odmową rozpatrzenia kandydatury w procedurze rekrutacyjnej, a w pozostałym zakresie jest dobrowolna.