Mobile Flutter Developer

SSC Master Sp. z o.o.
  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Informatyk

Umowa o pracę

Praca zdalna

O Nas:
SSC Master Sp. z o.o. jest producentem platformy do elektronicznego obiegu i zarzadzania dokumentami wewnątrz organizacji. Dzięki specjalnie zamodelowanym formularzom oraz możliwości dowolnego kreowania obiegu dokumentu, nasze aplikacje stanowią kompletną platformę do zarządzania i optymalizacji przepływu informacji w firmie. Realizujemy projekty, w których pierwszorzędną rolę odgrywa kreatywność połączona z wysoką dyscypliną realizacji.
Dostarczamy naszym Klientom rozwiązania oparte o SaaS i model dzierżawy, ale także tradycyjne wdrożenia. Nasi programiści uczestniczą w całym cyklu tworzenia oraz implementacji rozwiązań, w istotny sposób wpływając na ich kształt i kierunki rozwoju.
Zespół tworzy grupa młodych i kreatywnych osób ukierunkowanych na najnowsze rozwiązania technologiczne w powiązaniu z dobrze rozumianymi potrzebami biznesu.
W związku z dynamicznym rozwojem platformy, poszukujemy osób na stanowisko:
Mobile Flutter Developer.

Zakres obowiązków:
• tworzenie, wsparcie i rozwój aplikacji mobilnej dla platformy obiegu dokumentów, tworzonej
w oparciu o framework Flutter (Dart),
• wsparcie dla obecnie realizowanych kontraktów,
• przygotowanie dokumentacji wraz z dokumentacją techniczną i utrzymaniową,
• współpraca z zespołem analityków, architektów w zakresie projektowania architektury rozwiązań oraz zapewnienia wymaganej skalowalności, wydajności oraz bezpieczeństwa projektowanych rozwiązań.

Umiejętności wymagane:
• dobra znajomość frameworka Flutter i języka programowania Dart,
• minimum rok doświadczenia w tworzeniu aplikacji na platformy Android lub iOS,
• bardzo dobra znajomość JavaScript, HTML i CSS,
• dobra znajomość frameworka Angular,
• znajomość Javy w stopniu min. podstawowym,
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną.

Umiejętności mile widziane:
• znajomość JSF, PHP, REST,
• znajomość środowiska Android Studio,
• podstawowa znajomość relacyjnych baz danych,
• doświadczenie w projektowaniu interface użytkownika.

Oferujemy

• wynagrodzenie na poziomie 4000 – 8000 miesięcznie w zależności o umiejętności i formy zatrudnienia,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• miłą atmosferę,
• pracę w młodym i rozwojowym zespole,
• doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie.

Miejsce pracy: Toruń, możliwa praca zdalna, pełen etat.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: @
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)