Starszy Specjalista ds. Planowania Infrastruktury Telekomunikacyjnej

Emitel to najważniejszy operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Od lat dzięki nam sygnały telewizji mogą być odbierane we wszystkich polskich domach. Pracujemy ponadto nad cyfryzacją radia, projektujemy i instalujemy najnowocześniejsze systemy łączności bezprzewodowej, uczestniczymy w tworzeniu inteligentnych miast oraz włączamy się w prace nad siecią 5G.

Miejsce pracy: Kraków, Katowice, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i rozwój sieci telekomunikacyjnej
  • współpraca z projektantami i specjalistami w ramach zespołów projektowych oraz utrzymaniowych
  • testy rozwiązań
  • analiza i opracowanie nisko pozimowej dokumentacji wdrożeniowej
  • przeprowadzenie wewnętrznych szkoleń powdrożeniowych
  • rozwiązywanie problemów po implementacji na produkcji nowego produktu/usługi

Wymagania:

  • doświadczenie w planowaniu sieci IP/MPLS, VPN, LAN, WAN
  • praktyczna znajomości protokołów routingu BGP, OSPF, ISIS
  • doświadczenie w planowaniu i konfiguracji usług sieciowych, w tym zestawianie usług w sieci: VPN, MVPN, VPLS, PW, EVPN
  • praktyczna znajomość protokołów LDP, RSVP, mLDP, BFD
  • doświadczenie w planowaniu i budowie usług w sieci Internet
  • praktyczna znajomość protokołów multicast - IGMP, PIM
  • praktyczna znajomość  pisania skryptów, narzędzi automatyzacji, konfiguracji urządzeń i systemów operacyjnych (Linux, Windows)

a także

  • znajomość procesów wdrożenia technologii, zaplanowania i wykonywania testów, dokumentowania, szkoleń
  • umiejętność analizy oraz dokumentowania wymagań biznesowych
  • rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne
  • kreatywność i nieszablonowe myślenie
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w planowaniu sieci  SR, DWDM, ST2110
  • doświadczenie w planowaniu i konfiguracji systemów bezpieczeństwa NGFW, IPS/IDS
  • znajomość zagadnień związanych ze standardami video, przetwarzaniem oraz dystrybucją kontentu (CDN)
  • wiedza z zakresu budowy oraz projektowania pasywnych sieci światłowodowych
  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania – różne środowiska programistyczne

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowej i stabilnej firmie, będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania
  • bogaty pakiet benefitów, w tym między innymi:

              - prywatną opiekę medyczną

              - rozwiązanie home-office

              - program ubezpieczeniowy ze składką inwestycyjną opłacaną przez pracodawcę

              - kartę sportową lub kulturalną bądź możliwość dofinansowania aktywności sportowej lub kulturalnej

              - bezpłatną naukę języka angielskiego

              - szeroką ofertę szkoleniową

              - dofinansowanie wypoczynku

              - pożyczki na cele mieszkaniowe

              - elastyczne godziny pracy

              - dostęp do aplikacji "Audiobooki w pracy"

              - wycieczki, rajdy górskie, spotkania integracyjne

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Emitel S.A.

Klauzula informacyjna:

Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Katowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
19-01-2021
Oferta wygasa w dniu:
30-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Scanfil Poland Sp. z o.o.

Kupiec operacyjny

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Mysłowice
Katowice

25-01-2021 POLECANA

Specjalista ds. administracji

Cyclad Sp. z o.o.