Mistrz Zmianowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-20

Ogłoszenie na stanowisko Mistrz Zmianowy - FAMUR SA

Grupa FAMUR jest globalnym producentem i dostawcą maszyn oraz urządzeń dla górnictwa podziemnego, odkrywkowego, transportu przeładunku, a także energetyki. Zatrudniamy pracowników w spółkach zlokalizowanych w Katowicach, Zabrzu, Nowym Sączu i Gorlicach, a także w Niemczech, Rosji, Indiach, Kazachstanie i na Ukrainie.

Dla FAMUR SA Systemy Chodnikowe Remag poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Mistrz Zmianowy

Stanowisko:Mistrz Zmianowy

Zakres obowiązków

  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu
  • realizacja przyjętych planów produkcyjnych
  • nadzór nad zapewnieniem ciągłości produkcji
  • nadzór nad dokumentacją techniczną
  • inicjowanie i wdrażanie usprawnień w podległym obszarze

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne o kierunku: obróbka skrawaniem lub pokrewne
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na produkcji i w obsłudze maszyn do obróbki
  • znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • umiejętność kierowania zespołem
  • umiejętność planowania organizacji pracy
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe + część ruchoma
  • pracę w grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowane wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.)
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną
Zawód:
Specjalista/Mistrz
Miejsce pracy:
Katowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
18-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
20-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

FAMUR SA

Mistrz zmianowy

Zawód: specjalista/mistrz Rodzaj: umowa o pracę
FAMUR SA
FAMUR SA
 Rekrutacja zdalna
Katowice
27-01-2021
USŁUGI POLIGRAFICZNO REKLAMOWE "PASJA" JACEK STENCEL

Koordynator Produkcji

Zawód: specjalista/mistrz Rodzaj: praca stała
Mikołów