Konstruktor budowy maszyn

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-12-14

Ogłoszenie na stanowisko Konstruktor budowy maszyn - Partner Rozwoju

Partner Rozwoju wspiera Klientów w tworzeniu przyjaznych miejsc pracy. Specjalizuje się w usługach związanych z zarządzaniem personelem głównie w zakresie rekrutacji, rozwoju kompetencji, odkrywaniu talentów, coachingu biznesowym, badaniu satysfakcji pracowników. Realizuje projekty HRowe, szkoli managerów i właścicieli firm, wdraża zmiany organizacyjne.

Dla naszego Klienta producenta specjalistycznych rozwiązań w zakresie automatyzacji produkcji.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Konstruktor budowy maszyn (K/M)

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Stanowisko:Konstruktor budowy maszyn

Zakres obowiązków

  • Opracowanie koncepcji urządzenia na podstawie założeń projektowych.
  • Wykonanie projektu urządzenia 2D/ 3D.
  • Sporządzenie dokumentacji wykonawczej i montażowej.

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w konstruowaniu.
  • Umiejętność czytania i wykonywania rysunków technicznych 2D.
  • Znajomość dowolnego oprogramowania z grupy CAD/CAM: Inventor/ AutoCad/SolidWorks/ Geomagic Design.
  • Znajomość dyrektywy maszynowej.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • Wykształcenie inżynierskie Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w prototypowych projektach.
  • Pracę w teamie doświadczonych konstruktorów.
  • Przeszkolenie wdrożeniowe.
  • Szkolenia branżowe.
  • Benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna).
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Ruda Śląska
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
4300-7500 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
30-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
14-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Technolog/Konstruktor

Zawód: konstruktor Rodzaj: umowa o pracę
CadMax Mateusz Nowak
Bytom
Ruda Śląska

19-01-2021
WISS

konstruktor elektryk automatyk

Zawód: konstruktor Rodzaj: praca stała
WISS