Praca zdalna z j.niemieckim - obsługa klienta

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-12-11

Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:

  • Odpowiadanie na przychodzące połączenia telefoniczne/ e-maile od klientów związane z obsługą urządzeń,
  • Dostarczanie wysokiej jakości standardów obsługi klientów,
  • Analizowanie i rozwiązywanie najczęstszych zapytań korzystając z gotowych rozwiązań,
  • Współpracowanie z zespołem specjalistów by poradzić sobie z bardziej skomplikowanymi zagadnieniami.

Wymagania:

Profil Kandydata:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego,
  • Odpowiednie zaplecze techniczne do pracy z domu tj. dostęp do Internetu,
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta (jest mile widziane ale nie jest konieczne),
  • Umiejętność pracy z zespołem,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Dostępność do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje:

  • wykorzystanie języka obcego w codziennej pracy,
  • pracę dla dużej międzynarodowej korporacji,
  • pracę na ciekawych, międzynarodowych projektach,
  • szkolenie od pierwszego dnia pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie i wypadkowe w ramach polisy grupowej,
  • możliwość dofinansowania do kursów i szkoleń,
  • kartę Multisport,
  • sprzęt niezbędny do pracy dostarczany kurierem,
  • wynagrodzenie na poziomie 4 300 PLN brutto.
Zawód:
Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy:
Wrocław
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
27-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
11-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SunSolar

Pracownik Obsługi Klienta - szansa dla młodych!

Zawód: specjalista ds. obsługi klienta Rodzaj: praca stała
SunSolar
SunSolar
3000-6500 zł
B2B netto/mies.
Wrocław
18-01-2021
ADREAMS

Doradca Klienta

Zawód: specjalista ds. obsługi klienta Rodzaj: umowa o pracę
ADREAMS
ADREAMS
Wołów
Wrocław

07-01-2021
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Młodszy Doradca ds. Obsługi Klienta - Legnica

Legnica
Wrocław

14-01-2021
Optea sp. z o.o.

PRACOWNIK INFOLINII - OBSŁUGA KLIENTA PRACA ZDALNA

 Rekrutacja zdalna
 Praca zdalna
Opole
Wrocław

15-01-2021
ADREAMS

ADREAMS
ADREAMS
Opole
Wrocław

12-01-2021

OPIEKUN/OPIEKUNKA OSÓB

Zawód: specjalista ds. obsługi klienta Rodzaj: inna