Pracownik administracyjno- biurowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-12-21

Jesteśmy Spółdzielnią Socjalną pracującą w ramach konsorcjum kilku organizacji społecznych.
Specjalizujemy się w outsourcingu pracowniczym i produkcyjnym lecz przede wszystkim pomagamy osobom niepełnosprawnym i bezrobotnym.

W sferze zadań komercyjnych zajmujemy się co-packingiem wykonując mi.n.: kompletacje produktów, montaż prostych urządzeń, konfekcjonowanie, pakowanie i przepakowywanie produktów.

Jesteśmy również właścicielem marki hurtoweokazje.pl, która z dużym powodzeniem zajmuje się handlem e-commerse.

Do naszego zespołu, w dziale sprzedaży i księgowości, poszukujemy osobę posługującą się w mowie i piśmie językiem niemieckim.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentacji kadrowo- księgowej dla biura rachunkowego
  • tłumaczenie ofert na język niemiecki
  • obsługa programu sprzedażowego oraz magazynowego
  • obsługa sprzedaży platform e-commerce: przygotowywanie listów przewozowych, sprawdzanie płatności itp.
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania Biura Obsługi Klienta e-commerce: korespondencja e-mailing, obsługa telefoniczna itp. (również w języku niemieckim)

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie średnio zaawansowanym
  • doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku,
  • umiejętność obsługi programów: Microsoft Office, Subiekt (lub podobnych)
  • wykształcenie kierunkowe
  • jesteś komunikatywna/y i lubisz pracę z ludźmi,
  • dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • stałą pensję oraz premię zależną od zaangażowania i wyników całego zespołu
  • stałą umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku, w systemie 2- zmianowym: 7:00-15:00 oraz 12:00- 18:00
  • bezpieczeństwo i stabilizację zatrudnienia
  • spokojną atmosferę pracy

    Aplikacje proszę wysyłać na adres: marek@pakujemy.org
    Informacje: Marek tel. 509818411

Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
3000-4000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
07-12-2020
Oferta wygasła w dniu:
21-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Hutchinson Poland

Asystent ds. Administracyjnych

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Żywiec

18-01-2021 POLECANA
DOMEL-DOMY SP. Z O.O.

Specjalista ds. technicznych

 Rekrutacja zdalna
5000-5500 zł
UoP brutto/mies.

POLECANA
Jaworzno

21-01-2021 POLECANA
EduExpress

PRACOWNIK BIUROWY- PROGRAM JĘZYKOWY Z GWARANCJĄ PRACY

EduExpress
EduExpress

POLECANA
Kraków

22-01-2021 POLECANA
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Pracownik Back Office - Strzelce Opolskie

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa zlecenie
Strzelce Opolskie

22-01-2021