Elektromechanik/Mechanik-Sobiekursk

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-12-26

Grupa Wanicki posiada autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych marki DAF, Tatra, a także autokarów firmy Irizar, VDL.

Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w branży (istniejemy od 1991 roku).

Działamy na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego i na terenie Słowacji.

Zapewniamy:

-stabilne zatrudnienie -> umowa o pracę,

-praca w autoryzowanym serwisie -> gwarancja podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

-możliwość szybkiego wdrożenia się w zakres obowiązków -> system szkoleń,

-atrakcyjne zarobki-> wynagrodzenie + premie.

W związku nowo powstającą stacją serwisową Grupy WANICKI poszukujemy pracowników.

Miejsce pracy: Sobiekursk k. Warszawy

Zakres obowiązków:

  • diagnozowanie przyczyn i usuwanie usterek pojazdów,
  • kompleksowe naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne na podstawie instrukcji producentów,
  • montaż dodatkowych akcesoriów (alarmy, stałe systemy nawigacyjne, zestawy głośnomówiące, itp.),
  • dbanie o najwyższy poziom obsługi Klienta, dbanie o właściwą i terminową realizację zleceń,
  • obsługa klienta zgodnie ze standardami marki DAF.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość obsługi serwisowych urządzeń diagnostycznych,
  • prawo jazdy kat. B, kat. C mile widziana,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie i NNW,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pełen zakres szkoleń.
Zawód:
Elektromechanik
Miejsce pracy:
Otwock
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
26-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
26-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TECHNIK MECHANIK

Zawód: elektromechanik Rodzaj: umowa o pracę
FHU PIOTR SUCHANIAK
od 4000 zł
UoP brutto/mies.
Góra Kalwaria
Otwock

10-12-2020
od 4000 zł

ELEKTROMECHANIK

Kontakt przez PUP
od 3000 zł