LIDER AUTOMATYZACJI PROCESÓW I ROBOTYKI

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-12-08

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie
odpowiedzialna za:
-Prowadzenie i zarządzanie projektami w określonym zakresie, zgodnie z ustalonymi kosztami, przy zachowaniu jakości i terminowości
-Prowadzenie i zarządzanie zespołami projektowymi składającymi się zarówno z pracowników PMI, jak i partnerów
-Zarządzanie interesariuszami oraz dbałość o jakość obsługi klienta poprzez realizację projektów
-Dbałość, aby każdy projekt zakończył się sukcesem poprzez osiągnięcie założonych kryteriów
-Tworzenie zarządzanie i dostosowywanie planów dostaw
-Zarządzanie zasobami w celu realizacji planów
-Zarządzanie zmianami, ryzykiem i problemami zarówno wewnętrznymi jak i zewnętrznymi ( w odniesieniu do
klientów)

Wymagania:

Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: organizacja i zarządzanie
Języki:
angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Inne wymagania:
Poziom wykształcenia : wyższe, kierunek wykształcenia: Organizacja i zarządzanie. Doświadczenie zawodowe:
-min. 5 letnie doświadczenie zawodowe w tym minimum 2 lata pracy związanej z obsługą zamówień, - doświadczenie na stanowisku kierowniczym będzie mile widziane, - doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku. Umiejętności: - silnie rozwinięte zdolności w zakresie client management, - zorientowanie na proces oraz jakość wykonywanej pracy, - znajomość Systemu ERP ( Enterprise Resources Planning planowanie zasobów ) oraz SAP będzie atutem. Znajomość języków obcych: - biegła znajomość języka angielskiego szczególnie w odniesieniu do terminologii związanej z tym stanowiskiem główny język komunikacji w
firmie ; praca w międzynarodowym środowisku.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
TAK

Oferujemy:

Wynagrodzenie brutto:
od 11 053 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
kontakt przez PUP
Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu
Wymagane dokumenty:
Skierowanie z pok.103A
Zawód:
Asystent zarządu
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 11053 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
25-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
08-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ASYSTENT OSOBISTY

Zawód: asystent zarządu Rodzaj: umowa o pracę
Kontakt przez PUP
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Świętochłowice
Kraków

18-01-2021
od 2800 zł

REFERENT DS. EKONOMICZNYCH I ZAMÓWIEŃ

Zawód: asystent zarządu Rodzaj: praca tymczasowa
MIEJSKI ZARZĄD USŁUG KOMUNALNYCH
3360-3920 zł
Gliwice
Kraków

18-01-2021

ASYSTENTKA ZARZĄDU

KPI ( KOREA PLASTIC INDUSTRY) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3000 zł
Gliwice
Kraków

28-10-2020
od 3000 zł