Rekruter/kadrowy, Kaszów k. Krakowa

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-12-09

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą branży vendingowej.

Zakres obowiązków:

  • organizacja i prowadzenie procesów rekrutacji,
  • przygotowywanie dokumentacji pracowniczej związanej z zatrudnieniem,
  • dbanie o przestrzeganie procedur i przepisów wewnętrznych firmy związanych z pracownikami,
  • wsparcie działu finansowego w bieżących zadaniach

Wymagania:

  • doświadczenie w rektutowaniu pracowników na szczeblu lokalnym i krajowym,
  • znajomość przepisów Kodeksu Pracy jak równiez ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych,
  • mile widziana umiejętność obsługi programu Optima ERP( moduł Kadry i Płace)
  • umiejętności interpersonalne: komunikatywność i współpraca
  • dobra znajomość obsługi programów z pakietu MS Office, w szczególności programu Excel

Oferujemy:

  • wsparcie zespołu i szkolenia wewnętrzne
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
03-12-2020
Oferta wygasła w dniu:
09-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Scanfil Poland Sp. z o.o.

Kupiec operacyjny

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Mysłowice
Kraków

18-01-2021 POLECANA
Hutchinson Poland

Specjalista ds. Jakości

Żywiec
Kraków

08-01-2021
BULTEN POLSKA S.A.

SPECJALISTA DS. BHP

Bielsko-Biała
Kraków

05-01-2021
Da Vinci Studio

Lead Generator

2500-3500 zł
UoP brutto/mies.
Kraków

29-12-2020
Emitel S.A.

Starszy Specjalista ds. Planowania Infrastruktury Telekomunikacyjnej

Emitel S.A.
Emitel S.A.
Katowice
Kraków

19-01-2021
PPG

Asystent/ka w Dziale Replenishment

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa agencyjna
PPG
PPG

POLECANA
Cieszyn
Kraków

13-01-2021 POLECANA