Specjalista ds. obsługi klienta

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-12-08

PROGUEST to lider w zakresie rekrutacji i szkoleń w branży budowlanej oraz instalacyjnej (sanitarna, grzewcza, elektryczna, wentylacyjna, klimatyzacyjna). Pomagamy naszym klientom w dwóch kluczowych obszarach, jeden z nich to rekrutacja i ocena pracowników działów handlowych i managerów. Dostawcą usług rekrutacyjnych jest PROGUEST Sp. z o o.

Międzynarodowy dystrybutor materiałów technicznych poszukuje osoby do pracy w biurze. Firma jest czołowym dostawcą produktów instalacyjnych dla profesjonalistów. Posiada ok. 40 oddziałów w całej Polsce, jej marka jest rozpoznawalna, a także ciesząca się dużym zaufaniem wśród branżystów. Jest to firma zorientowana na potrzeby pracowników stawiając na ich ciągły rozwój. W związku z szeroko rozwiniętą strukturą firmy istnieją duże możliwości awansu i rozwoju kariery zawodowej.

Zakres obowiązków:

  • Opieka i praca z klientami przemysłowymi oraz zarządzanie bazą klientów w swoim region;
  • Doradztwo techniczne, ofertowe i handlowe;
  • Realizacja sprzedaży i marży;
  • Wdrażanie strategii firmy;
  • Współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Znajomość asortymentu technicznego
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Umiejętność współdziałania na kilku płaszczyznach
  • Umiejętność dysponowania własnym czasem, samodyscyplina, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Pracę u międzynarodowego pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynku, rozpoznawalnej marce i wysokich standardach zarządzania
  • Wynagrodzenie, składające się z wysokiej części stałej oraz premii
  • Profesjonalny pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSportu
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: telefon, komputer
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku, od 8 do 16
Zawód:
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
24-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
08-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ADREAMS

Doradca Klienta

Zawód: specjalista ds. obsługi klienta Rodzaj: umowa o pracę
ADREAMS
ADREAMS
Turek
Łódź

12-01-2021
Metlife Halina Just

Doradca Klienta METLIFE

Zawód: specjalista ds. obsługi klienta Rodzaj: umowa agencyjna
 Rekrutacja zdalna
5000-9000 zł
B2B netto/mies.

POLECANA
Śląskie
15-01-2021 POLECANA
ADREAMS

ADREAMS
ADREAMS
Konin
Łódź

07-01-2021

REFERENT

Kontakt przez PUP
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Łęczyca
Łódź

08-01-2021
od 2800 zł