Manager Oddziału

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-12-27

Santander Bank Polska SA jest częścią międzynarodowej grupy finansowej o ustalonej pozycji wśród banków z kapitałem zagranicznym. W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz produktów dla firm oraz klientów indywidualnych, współpracując z placówkami partnerskimi. Partner to przedsiębiorca, z którym Bank Zawarł umowę agencyjną, a placówka partnerska to placówka agencyjna Santander Bank Polska SA działająca i imieniu i na rzecz Banku.

Obecnie Placówka Partnerska w Dąbrowie Tarnowskiej poszukuje kandydata na stanowisko

Manager Oddziału.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad funkcjonowaniem placówki partnerskiej
  • realizacja wyniku biznesowego oddziału zgodnie ze strategicznymi celami mBanku
  • kontakt z klientami oraz budowanie wizerunku Banku w lokalnej społeczności
  • dbanie o wysokie standardy obsługi klientów i budowanie pozycji rynkowej mBanku
  • koordynowanie pracą pracowników oddziału, dbałość o rozwój i skuteczne motywowanie pracowników do osiągania wyznaczonych celów (miesięcznych/kwartalnych/rocznych)
  • bieżące wsparcie merytoryczne pracowników w ich codziennej pracy
  • realizowanie działań marketingowych w podległej jednostce

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w bankowości min. 4 lata (znajomość rynku, produktów bankowych i procedur, makroekonomii)
  • znajomość technik sprzedaży oraz produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych
  • doświadczenie w obsłudze klienta sprzedaż produktów kredytowych dla osób fizycznych oraz firm, umiejętność prowadzenia negocjacji i budowania pozytywnych relacji z klientami

Mile widziane:

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym lub bycie liderem w swoim obszarze działań

Oferujemy:

  • możliwość pracy w organizacji oferującej najwyższą jakość obsługi klienta
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w placówce partnerskiej Santander Bank Polska
  • możliwości dalszego rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system motywacyjny i narzędzia pracy.
Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Dąbrowa Tarnowska
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
17-12-2020
Oferta wygasła w dniu:
27-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRH Polska

Manager Działu Produkcji i Technologii

Zawód: manager Rodzaj: umowa o pracę
GRH Polska
GRH Polska
do 11000 zł
UoP brutto/mies.
Dębica

26-01-2021
do 11000 zł
MetLife

Kierownik Zespołu Sprzedażowego