Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.03.2024

Serwisant urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych

Piotr Ciupa
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Inny

Umowa o pracę

Firma Klimax Elektromechanika i Chłodnictwo poszukuje na stanowisko:

Serwisant Urządzeń Chłodniczych

Zadania:

• montaż, konserwacja i serwisowanie instalacji i urządzeń chłodniczych (szaf chłodniczych, chłodni sklepowych, witryn chłodniczych itp.),

• uruchamianie instalacji chłodniczych,

• diagnozowanie i wykrywanie problemów oraz ich naprawa.

Wymagania

• mile widziane wykształcenie kierunkowe,

• czynne prawo jazdy kat. B,

• doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata,

• umiejętności czytania dokumentacji technicznej,

• mile widziane uprawnienia elektryczne SEP 1kV, FGAZ,

• odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

• zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• umowę o pracę,

• atrakcyjne wynagrodzenie (płaca podstawowa + premia),

• szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji,

CV z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. nr 101, poz. 926 ze zm. z 2002 r.)"

Prosimy o przesyłanie CV na adres biuro(małpa)klimaxpyrzyce.pl