Automatyk - Elektryk

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-01-20

Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o.

Grupa Tubądzin jest liderem polskiego rynku ceramicznego. W ciągu 36 lat działalności zmieniały się nasze płytki, ale nigdy nie zmieniła się pasja, z jaką je projektujemy i produkujemy.

Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o. z siedzibą w Ozorkowie

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Automatyk elektryk

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie czynności konserwacyjnych i remontowych przy układach elektronicznych, automatyki
  • aktywny udział przy usuwaniu usterek, przeglądów urządzeń zgodnie z ich dokumentacją techniczną
  • prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne kierunkowe
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku automatyka w Dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • znajomość instalacji elektrycznych
  • umiejętność czytania schematów zasilania i sterowania
  • umiejętność obsługi i serwisowania sterowników PLC, napędów elektrycznych przetwornic częstotliwości
  • uprawnienia energetyczne gr. I do 1 kV (minimum) i gr. II
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilną pracę w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość uczestnictwa w różnorodnych szkoleniach
  • niezbędne narzędzia potrzebne do realizacji zadań
  • poszerzanie swojego doświadczenia zawodowego w ramach Grupy Tubądzin
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej
  • dodatki okolicznościowe i paczki świąteczne dla dzieci
  • zniżki pracownicze na produkty firmy
Zawód:
Automatyk
Miejsce pracy:
Ozorków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
18-01-2021
Oferta wygasła w dniu:
20-01-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

AUTOMATYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Zawód: automatyk Rodzaj: umowa na okres próbny
COLIAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3500-4600 zł
UoP brutto/mies.
Opatówek
Ozorków

24-11-2020

AUTOMATYK RUE36/0057-36/21

Zawód: automatyk Rodzaj: umowa o pracę
ANWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 6000 zł