Twoje wsparcie w rekrutacji

Mistrz Wydziału Analiz Chemicznych/Specjalista ds. technicznych Pracowni Paliw i Odpadów Paleniskowy

CEZ  SKAWINA S.A.

W chwili obecnej do spółki CEZ Skawina wchodzącej w skład Grupy CEZ poszukujemy osoby na stanowisko:

Mistrz Wydziału Analiz Chemicznych/Specjalista ds. technicznych Pracowni Paliw i Odpadów Paleniskowych
Wydział: Analiz Chemicznych
lokalizacja: Skawina

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad wykonywaniem pracy przez zespół,
  • pełnienie funkcji specjalisty ds. technicznych Pracowni – utrzymanie systemu zarzadzania w obszarze technicznym
  • prowadzenie dokumentacji systemu zarządzania w obszarze działalności technicznej,
  • nadzór nad wykonywaniem analiz oraz samodzielna analiza wyników,
  • planowanie badań oraz raportowanie i autoryzacja wyników badań,
  • przyjmowanie i kodowanie próbek paliw i odpadów
  • prowadzenie postepowania w przypadku pojawienia się reklamacji, działań korygujących i zapobiegawczych, prac niezgodnych z wymaganiami, odstępstw
  • przygotowanie pracowni oraz udział w audytach
  • opracowanie i walidacja metod i procedur badawczych oraz instrukcji wewnętrznych pracowni,
  • przestrzeganie wymagań systemu zarządzania zgodnie z PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 oraz zasad postępowania zgodnie z przyjętymi procedurami systemowymi oraz instrukcjami,
  • pełnienie roli zastępcy kierownika wydziału w czasie jego nieobecności w zakresie bieżącego nadzoru nad prawidłową działalnością całego wydziału
  • pełnienie zastępstwa dla laborantów, w tym wykonywanie badań oraz przygotowywanie próbek od próbek ogólnych o masach około 100kg (praca ciężka fizycznie).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu chemicznym,
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w laboratorium,
  • wiedza z zakresu analityki laboratoryjnej i postępowania z odczynnikami,
  • znajomość przepisów prawa w obszarze regulowanym dotyczącym badań paliw,
  • znajomość normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02  i zasad BHP w laboratorium,
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office: word, excel, outlook,
  • praca z chemikaliami w laboratorium
  • dokładność, rzetelność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem – będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość pracy w jednej z największych grup energetycznych w Europie;
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze, druga umowa na czas nieokreślony
  • Motywacyjny system premiowania: premia miesięczna i premia roczna
  • Premia świąteczna i Nagroda z okazji dnia energetyka
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Kafeteryjny system benefitowy, w tym pakiet sportowy OK system
  • Możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę
  • Możliwość skorzystania z bogatego pakietu socjalnego w ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasów pod gruszą, dofinansowania wypoczynku dla dziecka, paczek na Mikołaja, zapomóg losowych czy pożyczek remontowych, rehabilitacji)
  • Możliwość dołączenia do pracowniczej kasy pożyczkowej.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj
z dopiskiem: "Mistrz” w terminie do 20.12.2020

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
CEZ SKAWINA
Zawód:
Specjalista/Mistrz
Miejsce pracy:
Skawina
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
26-11-2020
Oferta wygasa w dniu:
03-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Starszy specjalista

Zawód: specjalista/mistrz Rodzaj: praca stała
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Kraków
Skawina

25-11-2020

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zawód: specjalista/mistrz Rodzaj: umowa o pracę
Yachtsport Sp. z o.o.
od 2600 zł