Twoje wsparcie w rekrutacji

Operator wózka widłowego

SPM Poland to operator logistyczny, który specjalizuje się w outsourcingu usług logistycznych.

SPM jest największym w Polsce dostawcą usług dla branży automotive. Jednocześnie systematycznie wprowadza najlepsze rozwiązania dla innych branż. Nasza firma zarządza w Polsce 220.000 mkw magazynów oraz zasila linie produkcyjne o powierzchni 260.000 mkw. SPM Poland dostarcza zakładom produkcyjnym i magazynom kompleksowe rozwiązania z zakresu transportu wewnętrznego.

SPM Poland jest jednocześnie częścią międzynarodowej grupy BCUBE, która jest operatorem logistycznym dla różnych branż i działa na 4 kontynentach. Realizuje projekty logistyczne "szyte na miarę"​ oraz jest partnerem dla głównych grup przemysłowych o zasięgu globalnym.

BCUBE Sp. z o.o. (Grupa Sistema Poland)
Obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisko:
operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji
  • Praca ze skanerem w oparciu o system magazynowy WMS

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych w kat II WJO
  • Motywacja do podjęcia stabilnej pracy
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju, podniesienia kwalifikacji
  • Pracę w systemie trójzmianowym: 6.00-14.00 / 14.00-22.00
  • Dodatkowo płatne weekendy + 100% do stawki godzinowej
  • Bezpłatne miejsca parkingowe

    Benefity:
  • Premia miesięczna, dofinansowanie do świąt i wakacji
  • Prezenty mikołajkowe dla dziec
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu kapitałowego (PPK)
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
SPM Poland Sp. z o .o.

Klauzula informacyjna:

•Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w BCUBE Sp. z o. o.
•Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w BCUBE Sp. z o.o.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Zawód:
Operator wózków widłowych
Miejsce pracy:
Świdnik
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
19-11-2020
Oferta wygasa w dniu:
03-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Zawód: operator wózków widłowych Rodzaj: umowa o pracę
Lublin
Świdnik

19-11-2020

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Kontakt przez PUP
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Skierbieszów
Świdnik

10-06-2020
od 2600 zł

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH)

KAMPOL - FRUIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3000 zł
Ryki
Świdnik

17-11-2020
od 3000 zł

KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO

Zawód: operator wózków widłowych Rodzaj: umowa na okres próbny
Superior Industries Production Poland Sp.z o.o.
od 2600 zł
Stalowa Wola
Świdnik

25-11-2020
od 2600 zł

VISUAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2600 zł
Ostrowiec Świętokrzyski
Świdnik

02-11-2020
od 2600 zł