Twoje wsparcie w rekrutacji

Zastępca kierownika marketu

Merkury Market od 1991 roku zajmuje się dystrybucją artykułów dekoracji i wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych, co bez wątpienia czyni nas liderem na tym właśnie rynku. Obecnie sieć handlowa liczy obiekty obiekty handlowe zlokalizowane w Polsce, Słowacji i w Czechach.

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 57 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie działalności oddziału firmy
  • Dbałość o wysoki poziom obsługi klienta oraz dobre wyniki sprzedaży
  • Kierowanie pracą zespołu pracowników

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność i zamiłowanie do pracy w handlu
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Umiejętność kierowania zespołem pracowników
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Mobilność, gotowość do podjęcia pracy w delegacjach

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Merkury Market

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Merkury Market Spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k. , ul. Czajkowskiego 51 , 38-400 Krosno, NIP: 6842255436
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Kierownik
Miejsce pracy:
Sanok
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
19-11-2020
Oferta wygasa w dniu:
03-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRH Polska

Kierownik działu zakupów - branża tworzyw sztucznych

Zawód: kierownik Rodzaj: umowa o pracę
GRH Polska
GRH Polska
Rzeszów
23-11-2020
GRH Polska

Brygadzista / Lider produkcji - I zmiana

GRH Polska
GRH Polska
Mielec