Twoje wsparcie w rekrutacji

Operator Wtryskarki

Portal i Agencja doradztwa personalnego sektora spożywczego i inżynieryjnego.

Firma ENGINEERINGjobs dla swojego klienta - firmy produkcyjnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Ustawiacz Wtryskarek

okolice Wrześni

Zakres obowiązków:

  • Montaż i demontaż form wtryskowych
  • Dobór/ optymalizacja parametrów procesu wtrysku
  • Kontrola procesu produkcji
  • Zapewnienie wymaganej jakości produktu

Wymagania:

  • Znajomość obróbki plastycznej tworzyw sztucznych metodą wtrysku
  • Mile widziana znajomość obsługi wtryskarek firm Demag, Engel, Fanuc
  • Komunikatywność i umiejętność dzielenia się wiedzą z innymi
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Po 3 miesięcznym okresie próbnym stabile zatrudnienie,
  • Podstawę + premie
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia ( 3800 - 5800 zł brutto)
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
FOODjobs
Zawód:
Operator
Miejsce pracy:
Września
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
18-11-2020
Oferta wygasa w dniu:
02-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ (Wydział Złączy)

Zawód: operator Rodzaj: umowa o pracę
Bydgoszcz
20-11-2020

OPERATOR URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU TYTONIOWEGO (NR 3466)

Zawód: operator Rodzaj: inna
NEW WORK PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bydgoszcz
27-11-2020

OPERATOR URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU TYTONIOWEGO (NR 3465)

WORK 365 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bydgoszcz
27-11-2020

OPERATOR URZĄDZEŃ DO KOŃCOWEJ OBRÓBKI PŁYT

Zawód: operator Rodzaj: umowa na okres próbny
STEICO Sp.zo.o Czarnków
od 3300 zł
UoP brutto/mies.
Czarnków
26-11-2020
od 3300 zł

ADMINISTRATOR CENTRUM WIDEO DO OBSŁUGI PROGRAMÓW BEZPIECZEŃSTWA

Agencja Ochrony Osób i Mienia LION Grzegorz Jerzyk
od 2856 zł
Śrem
06-11-2020
od 2856 zł

OPERATOR TUNELU CHŁODNICZEGO

FROST Barbara Wegenke
od 3200 zł
Jarogniewice
26-10-2020
od 3200 zł

OPERATOR ROBOTÓW SPAWALNICZYCH

AGRO-PROJECTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
4000-6000 zł
Pianowo
06-10-2020

OPERATOR URZĄDZEŃ OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW

Kontakt przez PUP
od 2600 zł
Ostrowite
02-10-2020
od 2600 zł