Twoje wsparcie w rekrutacji

Sprzedawca szkoleń – praca zdalna

Private Corporate Consulting Sp. z o. o.

Kim jesteśmy?

Od kilku lat przygotowujemy najlepsze szkolenia dla administracji publicznej. Działamy etycznie,

tworząc szkolenia, w których sami chcielibyśmy uczestniczyć. Rocznie organizujemy ok. 1200 szkoleń.

Specjalizujemy się w szkoleniach dla: Urzędów Miast i Gmin, Ośrodków Pomocy Społecznej, Urzędów

Stanu Cywilnego, Urzędów Pracy.

Jeśli jesteś zdyscyplinowany i potrafisz zorganizować sobie pracę, dobrze władasz językiem ojczystym i masz świetną dykcję?

Chcesz pracować efektywnie a nie ciężko? - zapraszamy do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • Kontakt telefoniczny z klientami naszej firmy
  • Obsługęa poczty elektronicznej
  • Opieka nad klientami

Wymagania:

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office (przede wszystkim Word i PDF, obsługa poczty elektronicznej)
  • Doświadczenie w kontaktach z klientami i w sprzedaży produktów lub doświadczenie w telemarketingu
  • Dyspozycyjność w wymiarze ok. 5 h dziennie (może być więcej) w pierwszej połowie dnia
  • Chęć i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na prowizji

Oferujemy:

  • Pracę z domu, w najbardziej przyjaznej dla Ciebie atmosferze
  • Szkolenie – w ciągu 5 dni zdobędziesz wiedzę, która da Ci możliwość zarabiania pieniędzy
  • Wsparcie na każdym etapie współpracy
  • Umowę o współprace lub umowę zlecenie
  • Przez pierwsze 3 miesiące pracy przyznajemy atrakcyjne bonusy
  • Wysokie premie za skuteczność
  • Narzędzia do pracy; nowoczesny system, aplikacje do wykonywania połączeń oraz pocztę służbową, potrzebujesz tylko komputera z podłączeniem do Internetu i słuchawek z mikrofonem
  • Wolne weekendy i popołudnia (praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:00)
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:

Klauzula informacyjna:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) – dalej RODO informuję, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Private Corporate Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-443, ul.  ul. Górnośląska 9/11 lok. 61

  1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO) na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody;
  2. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest dział rekrutacji oraz kadra zarządzająca Private Corporate Consulting Sp. z o.o.

4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji.

5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy rekrutacja@pccpoland.pl

  1. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
  2. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
Private Corporate Consulting Sp. z o. o. , , ul. Górnośląska 9/11 lok 61 , , 00-443 Warszawa, NIP: 7010224851
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Telemarketer
Miejsce pracy:
Poznań
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
18-11-2020
Oferta wygasa w dniu:
18-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Zawód: telemarketer Rodzaj: praca stała
Konin
Poznań

18-11-2020