Twoje wsparcie w rekrutacji

menager ds. rekrutacji i wdrożenia

Kiedy inni zwalniają, my zatrudniamy!

Jesteś młodą, aktywną osobą i chcesz się realizować zawodowo?

Zakończyłaś/eś już karierę, ale nie umiesz usiedzieć na miejscu?

Szukasz elastycznej czasowo pracy, w której możesz realizować swoje ambicje?

 Zostań Menagerem Ds. Rekrutacji i Wdrożenia – czekamy właśnie na Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych,
  • wsparcie pracowników w procesie adaptacji do nowego miejsca pracy,
  • wprowadzenie do zawodu pozyskanych kandydatów,
  • tworzenie raportów ze spotkań z kandydatami,
  • aktywne poszukiwanie kandydatów z zastosowaniem różnych metod rekrutacji,
  • przygotowywanie oraz publikacja ogłoszeń o pracę oraz analiza napływających zgłoszeń,

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • samodzielność oraz odpowiedzialności za powierzoną pracę,
  • bardzo dobra organizacji czasu pracy, samodzielność,
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów z wykorzystaniem social media, direct search,
  • znajomość trendów rynkowych z obszaru rekrutacji i employer brandingu,
  • umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji z kandydatami.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • realne szanse na rozwój zawodowy,
  • zadania pełne wyzwań i możliwości kreatywnego działania.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Izabela Sobala

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest SOBALA IZABELA 34-242 Łętownia ŁĘTOWNIA 526, NIP: 7352486152. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SOBALA IZABELA 34-242 Łętownia ŁĘTOWNIA 526, NIP: 7352486152 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
25-11-2020
Oferta wygasa w dniu:
19-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Węglokoks S.A.

Menadżer w Pionie Finansowym

Zawód: manager Rodzaj: umowa o pracę
Rekrutacja zdalna

POLECANA
Katowice

27-11-2020 POLECANA
Everyday sp. z o. o.

E-Commerce Manager

4000-6000 zł
UoP brutto/mies.

POLECANA