Produkcja - od 13.50 euro brutto/h - Belgia

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-12-02

Ogłoszenie na stanowisko Produkcja - od 13.50 euro brutto/h - Belgia - Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. jest polską agencją pracy (KRAZ 7254) certyfikowaną również na terytorium Belgii.

Firma, dla której poszukujemy pracowników, specjalizuje się w wytwarzaniu ciast. Charakteryzuje ją szeroka gama produktów dostosowanych do preferencji i gustu klientów. O jakości wytworów świadczą certyfikaty, takie jak ISO 22000 od 2012 roku, certyfikat BRC na poziomie A od 2008 roku czy certyfikat ISO uzyskany w 2013 roku. Firma posiada swoją siedzibę w miejscowości Wetteren w Belgii.

Stanowisko:Produkcja - od 13.50 euro brutto/h - Belgia

Zakres obowiązków

  • system poleceń - 150 euro netto za polecenie kandydata (po przepracowaniu przez niego dwóch tygodni)
  • premię roczną (13. pensję)
  • kartę paliwowądofinansowanie paliwa na zjazdy do Polski oraz dodatek za podwożenie pracownika w wysokości 100 euro brutto/mies.
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania oraz opiekę koordynatora

Wymagania

  • polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
  • stawkę godzinową rozpoczynającą się od 13.50 euro brutto/h

Oferujemy

  • posiadasz doświadczenie jako pracownik w branży spożywczej
  • w stopniu komunikatywnym znasz język angielski
  • jesteś zameldowany w Polsce i możesz wyjechać swoim samochodem
  • jesteś zainteresowany pracą przy obsłudze linii produkcyjnej

Zawód:
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy:
Belgia
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
18-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
02-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)