Twoje wsparcie w rekrutacji

Kierownik Działu Obsługi Klienta

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Jesteś ambitny i nie boisz się pokierować swoim zespołem, aby zapewnić jak najlepszą jakość obsługi klientów?

Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta?

Byłaś /łeś Team Leaderem, bądź chciałbyś spróbować swoich sił na takim stanowisku?

Zatrzymaj się na chwilę i przeczytaj, co moglibyśmy Ci zaproponować:

  • Stanowisko: Kierownik Biura Obsługi Klienta
  • Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem obsługi klienta
  • Monitoring i zarządzanie procesem rejestracji zamówień, rozliczeń, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów sprzedażowych
  • Nadzór nad stanami magazynowymi, windykacją należności, reklamacjami i zwrotami
  • Prowadzenie bazy CRM
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Dbanie o podnoszenie poziomu jakości obsługi klienta
  • Wspieranie rozwoju firmy na rynkach międzynarodowych

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie kierunkowe: ekonomiczne, marketingowe, handlowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, bądź B2B
  • Możliwość podniesienia swoich kwalifikacji
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy plus premii kwartalnej
  • Pracę od poniedziałku do piątku, 8-16
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
GRH Polska

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest GRH Polska SP. z o.o., ul. Laurowa 2, 35-232 Rzeszów 35-232 Rzeszów Laurowa 2, NIP: 8133688040. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRH Polska SP. z o.o., ul. Laurowa 2, 35-232 Rzeszów 35-232 Rzeszów Laurowa 2, NIP: 8133688040 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Kierownik
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
18-11-2020
Oferta wygasa w dniu:
02-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Merkury Market

Kierownik działu handlowego

Zawód: kierownik Rodzaj: praca stała
Krosno
Rzeszów

19-11-2020
GRH Polska

Brygadzista / Lider produkcji - I zmiana

Zawód: kierownik Rodzaj: umowa o pracę
GRH Polska
GRH Polska
Mielec
Rzeszów

22-11-2020

Zastępca kierownika marketu

Sanok
Rzeszów

19-11-2020

ZASTĘPCA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

Spółdzielnia Inwalidów "ZJEDNOCZENIE"
od 3000 zł
UoP brutto/mies.
Nowa Dęba
Rzeszów

06-11-2020
od 3000 zł

KIEROWNIK PRODUKCJI

Zawód: kierownik Rodzaj: umowa na okres próbny
"AKPIL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 8000 zł
Pilzno
Rzeszów

25-11-2020
od 8000 zł

KIEROWNIK DZIAŁU PRODUKCYJNEGO

CELL-FAST Sp. z o.o.
od 3000 zł
Stalowa Wola
Rzeszów

26-11-2020
od 3000 zł

KIEROWNIK STOISKA MIĘSNEGO

Delikatesy Centrum Firma Rogala Sp. zo.o.
od 2600 zł
Tarnobrzeg
Rzeszów

12-11-2020
od 2600 zł

KIEROWNIK MAGAZYNU

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "JANEX" JAN CIUPAK, LESZEK CIUPAK SPÓŁKA JAWNA
od 4000 zł
Janów Lubelski
Rzeszów

05-10-2020
od 4000 zł

KIEROWNIK PRODUKCJI W STOLARNI

Gierada Janusz-Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "JAGDOR"
od 2600 zł
Piskrzyn
Rzeszów

06-10-2020
od 2600 zł