Twoje wsparcie w rekrutacji

Continuous Process Improvement Manager

Zakres obowiązków:

Daily responsibilities:

  • Analyzing business processes in the company
  • Developing short- and long-term strategies, incorporating Six Sigma practices
  • Coordinating and leading key projects for improvement across all levels of the company
  • Supervising teams activities
  • Working with employees on prioritizing improvement opportunities
  • Monitoring process improvement progress according to standards set at the beginning of the project
  • Providing trainings and supporting employees in process improvement relates issues

Wymagania:

Required skills:

  • Project Manager experience
  • Good understanding of process improvements techniques
  • Great organizational skills and ability to meeting deadlines
  • Fluent English (both written and spoken)
  • Green Belt certification required
  • Leadership skills
  • Strong communication skills
  • Analytical thinking
  • Ability to write reports and procedural manuals

Oferujemy:

Our Client offers:

  • Work in an international environment
  • Attractive employment conditions
  • Full-time job contract
  • Opportunity to learn from experienced specialists
  • Using a foreign language on a daily basis
  • Growth within the organization through internal recruitment process
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
CEE Experts by L.M. International Group
Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
17-11-2020
Oferta wygasa w dniu:
01-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Quality Manager

Zawód: manager Rodzaj: umowa o pracę
Foodjobs
Opoczno
Łódź

17-11-2020

MENEDŻER PRODUKTU RYNKI WSCHODNIE

Kontakt przez PUP
od 1300 zł
UoP brutto/mies.