Technolog Procesu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-12-01

Jesteśmy profesjonalną agencją HR. Stawiamy na rozwój firm poprzez rozwój ludzi, którzy je tworzą. Prowadzimy rekrutacje. Organizujemy szkolenia. Tworzymy eventy dla firm.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – lidera pod względem technologii w branży odlewów ciśnieniowych - osoby do pracy na stanowisku:

Technolog procesu

Miejsce Pracy: okolice Świdnicy/Wałbrzycha

Zakres obowiązków:

  • Udział w tworzeniu nowych projektów
  • Tworzenie opisów procesu produkcyjnego oraz jego modyfikacje
  • Współpraca przy bieżącym usprawnianiu procesów produkcyjnych
  • Optymalizowanie kosztów i kontrola procesu produkcji
  • Wsparcie projektowe
  • Prowadzenie szkoleń dla operatorów w obszarze nowych instrukcji, obsługi nowych narzędzi, urządzeń i przyrządów kontrolno-pomiarowych, a także zmian w procesie produkcyjnym
  • Współpraca z uczelniami i firmami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (najlepiej odlewnictwo, projektowanie procesu produkcji lub przetwórstwo tworzyw sztucznych)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży automotive
  • Znajomość języka angielskiegi i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Wiedza w zakresie odlewnictwa ciśnieniowego bądź procesów przetwarzania tworzyw sztucznych techniką wytłaczania, wtrysku, a także procesów produkcji w tej technologii
  • Dobra znajomość normy ISO 9001 oraz systemy jakości ISO
  • Swobodne poruszanie się w środowisku MS Office
  • Posługiwanie się programem AutoCAD i znasz systemy ERP
  • Znajomość budowy maszyn z napędem hydraulicznym
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej i odczytywania rysunków technicznych
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest jednym z liderów w swojej branży
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop)
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach
  • Pakiet benefitów
Zawód:
Technolog
Miejsce pracy:
Świebodzice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
17-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
01-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Business Bridge Group Sp. z o.o.

Technolog- konstruktor (meble tapicerowane)

Zawód: technolog Rodzaj: umowa o pracę
Oleśnica
Świebodzice

08-01-2021

BU/ ROBOTNIK BUDOWLANY ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH

Zawód: technolog Rodzaj: inna
BUDWA WAWRZYNIEC MAZUREK
od 3000 zł
UoP brutto/mies.
Wałbrzych
Świebodzice

23-12-2020
od 3000 zł

PROGRAMISTA/TECHNOLOG

Zawód: technolog Rodzaj: umowa na okres próbny
Wropol ENGINEERING Sp. z o.o.
od 5000 zł
Lutynia
Świebodzice

23-12-2020
od 5000 zł

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE

Dolnośląska Firma Budownictwa Ogólnego (DFBO) Bogdan Suchanek
od 4000 zł
Polanica-Zdrój
Świebodzice

01-12-2020
od 4000 zł