Twoje wsparcie w rekrutacji

Pielęgniarka/Pielęgniarz - praca w Norwegii

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pielęgniarka/ Pielęgniarz w Norwegii

Zakres obowiązków:

  • podawanie leków, tlenu,
  • wykonywanie iniekcji,
  • zmieniane opatrunków,
  • asystowanie lekarzowi podczas operacji,
  • przygotowanie chorych do badań i zabiegów,
  • wykonywanie podstawowych pomiarów (mowa tutaj głównie o temperaturze oraz ciśnieniu krwi),
  • informowanie lekarza o możliwych nieprawidłowościach,
  • pomaganie pacjentom w podstawowych czynnościach dotyczących higieny osobistej,
  • sporządzanie kompleksowej dokumentacji (karty choroby).

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe - liceum medyczne, studium, licencjat, magister,
  • chęć wyjazdu do Norwegii na minimum 27 miesięcy (nie ma krótszych kontraktów),
  • gotowość podjęcia nauki języka norweskiego,
  • niekaralność.

Oferujemy:

  • Zarobki w wysokości ok. 22.000 PLN/mies.
  • Stawka podstawowa: 223 - 273 NOK za 1h pracy
    + 56 NOK za każdą godzinę nocną
    + 50 NOK za każdą godzinę w weekend
    + 133% dodatku za pracę w święta
    + 100% stawki podstawowej za każdą nadgodzinę
  • Pracę w norweskich placówkach medycznych
  • Kontrakt na 27 miesięcy
  • Mieszkanie i GWARANCJĘ zatrudnienia przez cały okres kontraktu.
  • Nauka języka norweskiego przed wyjazdem- opłacone przez pracodawcę
  • Koszty związane z wyjazdem do miejsca pracy - opłacone przez pracodawcę
  • Możliwość 1-tygodniowego urlopu co 6 tygodni.
  • Przeloty w dowolne miejsce w Europie opłaca pracodawca - raz na 6 tygodni.
  • Średni czas pracy/m-c to 153h
  • Dodatkowo:
    10% zarobków co roku do wykorzystania na wakacje ~22.000PLN
    10% zniżki podatkowej przez cały kontrakt

Osoby zainteresowane zachęcamy do wysłania swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt telefoniczny 574575636.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Workhouse4you Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl . "

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Workhouse4you(c.23651)

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl.

Zawód:
Pielęgniarka
Miejsce pracy:
Norwegia
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
25-11-2020
Oferta wygasa w dniu:
17-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)