Weterynarz małych zwierząt - praca w Niemczech

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-12-17

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Weterynarz Małych Zwierząt - praca w Niemczech!

Jako miejsce pracy będziesz miał do wyboru dużą klinikę lub mniejsze praktyki lekarskie w całych Niemczech.

Zakres obowiązków:

  • Ochrona zdrowia małych zwierząt,
  • Kontrola stanu zdrowia zwierząt, (badania, leczenie, szczepienia, rutynowe operacje etc.),
  • Weryfikacja wykonywanych czynności zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami prawnym.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie pracy w zawodzie,
  • Doświadczenie przy rutynowych operacjach, typu kastracje kotów i psów, chirurgia brzuszna, mile widziane operacje kości kończyn,
  • Każdy rodzaj specjalizacji będzie atutem (specjalizacja okulistyczna, radiologia, dermatologia),
  • Mile widziany certyfikat języka niemieckiego poziom B2 - znacznie skróci proces zatrudnienia,
  • Chęć rozwoju swoich kompetencji,
  • Gotowość do wyjazdu do Niemiec na stałe.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę wg niemieckich przepisów na czas nieokreślony,
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (ponad obowiązujące standardy),
  • Pracę w klinikach wyposażonych w nowoczesny sprzęt medyczny,
  • Pomoc w organizacji mieszkania,
  • Możliwość doszkolenia języka niemieckiego - kursy językowe przed wyjazdem.

Osoby zainteresowane zachęcamy do wysłania swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575636.
Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Zawód:
Weterynarz
Miejsce pracy:
Niemcy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
25-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
17-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)
Poszukiwane zawody w Niemczech
Opiekun/OpiekunkaKierowcaPracownik fizycznyMonter