Twoje wsparcie w rekrutacji

Technolog Drewna

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-30

Portal i Agencja doradztwa personalnego sektora spożywczego i inżynieryjnego.

Firma ENGINEERINGjobs dla swojego klienta z branży inżynieryjnej poszukuje kandydata na stanowisko:

okolice Wałbrzycha

Zakres obowiązków:

  • Podejmowanie decyzji dotyczących wprowadzenia nowych produktów do produkcji
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych oraz produktów na etapie tworzenia dokumentacji
  • Nadzór technologicznych nad procesem powstawania wzorów, modeli i prototypów
  • Przygotowywanie wycen wyrobów
  • Współpraca z działem produkcji przy wdrażaniu produktów do produkcji
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej i konstrukcyjnej
  • Opracowywanie norm materiałowych
  • Dobór opowiednich materiałów podczas projektowania
  • Komunikacja z klientem w sprawach technicznych
  • Opracowywanie instrukcji stanowiskowych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe z obszaru technologii drewna lub materiałów drewnopodobnych
  • Minumum 2 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej zajmującej się produkcją elementów z drewna lub drewnopodobnych
  • Znajomość typów materiałów z drewna
  • Znajomość technologii lakierniczych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w środowisku CAD
  • Doświadczenie w obszarze konstrukcji
  • Certyfikat Solidworks
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Samodzielność w działaniu
  • Podstawa + system premiowy
  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia zawodowego
Zawód:
Technolog
Miejsce pracy:
Wałbrzych
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
16-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
30-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

BBG

Technolog Procesu

Zawód: technolog Rodzaj: umowa o pracę
BBG
BBG
Świebodzice
Wałbrzych

17-11-2020