Twoje wsparcie w rekrutacji

Business Intelligence Specialist

PKF Consult jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. Na rynku audytorsko-konsultingowym świadczymy usługi od ponad 26 lat.

PKF BPO Consult jest częścią Grupy PKF Polska. W ramach spółki realizujemy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla Klientów polskich oraz międzynarodowych.  Nasze linie biznesowe rozwijamy w siedmiu większych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Opolu.

PKF Consult jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. Na rynku audytorsko-konsultingowym świadczymy usługi od ponad 27 lat. Nasze linie biznesowe rozwijamy w siedmiu większych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Opolu. Dołącz do nas i wspomóż realizację projektów!

Zakres obowiązków:

  • Analizowanie dużych zbiorów danych finansowych
  • Przygotowywanie danych źródłowych do tworzenia analiz i raportów
  • Tworzenie raportów w ramach dostępnych technologii i rozwiązań
  • Przygotowywanie analiz statystycznych i/lub symulacji w ramach wykorzystywanych narzędzi
  • Udział w wielu rozwojowych i innowacyjnych projektach
  • Projektowanie i wdrażanie zestawów narzędzi do budowy profesjonalnych rozwiązań BI w zakresie audytu finansowego
  • Wykonywanie testów analitycznych na zbiorach danych finansowych klientów m.in. z sektorów finansowych, transportowych,energetycznych
  • Korzystanie z narzędzi analitycznych i oprogramowania dostosowanego do pracy na dużych zbiorach danych
  • Sugerowanie nowych rozwiązań poprawiających procesy w firmie

Wymagania:

  • Absolwent studiów ekonomicznych, rachunkowości lub studiów technicznych: informatyka, matematyka, kierunki ścisłe techniczne
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w analizie danych
  • Umiejętność posługiwania się VBA
  • Język SQL i znajomość architektury systemowej baz danych
  • Znajomość rozwiązań stosowanych w Business Intelligence (PowerBI)
  • Znajomość przynajmniej jednego z języków programowania (Java, Python, C#, R, )
  • Umiejętność optymalizacji procesów
  • Sprawna komunikacja w języku angielskim
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Osoba lubiąca pracować zespołowo
  • Samodzielność i odpowiedzialność

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w branży finansowej
  • Znajomość środowiska Idea CaseWare
  • Znajomość nowoczesnych technik wizualizacji danych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Szkolenie merytoryczne
  • Szkolenie językowe
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach
  • Spotkania integracyjne, konkursy, eventy
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Multikafeteria (bony, bilety, MultiSport)
  • Program poleceń pracowniczych
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Grupa PKF

Klauzula informacyjna:

W przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przesłanie do Administratora danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy (tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez taką osobę, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Administratora w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofanie.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PKF Grupa Consult 02-695 Warszawa Orzycka 6 lok. 1B, NIP: 521-05-27-710 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Analityk
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
16-11-2020
Oferta wygasa w dniu:
16-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ANALITYK BIZNESOWY

Zawód: analityk Rodzaj: umowa na okres próbny
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe AGRO-TOP Sp. z o.o
od 5000 zł
UoP brutto/mies.
Gręzówka-Kolonia
Warszawa

10-09-2020
od 5000 zł