Twoje wsparcie w rekrutacji
PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Młodszy Specjalista ds. Administracyjnych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-25

Ogłoszenie na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Administracyjnych - STRABAG

STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od ponad 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie  inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu, laboratoria oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. W Polsce STRABAG zatrudnia blisko 6 tys. osób.

STRABAG Sp. z o.o. / Dyrekcja Autostrad i Dużych Projektów aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Stanowisko:Młodszy Specjalista ds. Administracyjnych

Zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna sekretariatu biura budowy
  • Prowadzenie obiegu korespondencji na kontrakcie
  • Przyjmowanie i dekretacja  korespondencji przychodzącej
  • Archiwizacja dokumentacji w systemie think project
  • Kontakt z biurem nadzoru i Zamawiającego  w zakresie przekazywania i odbioru dokumentów
  • Redagowanie pism wychodzących
  • Obsługa urządzeń biurowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
  • Bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • Pakiet usług medycznych
  • Korzystne warunku ubezpieczenia
  • Inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Krótszy dzień pracy w piątek
Zawód:
Specjalista ds. finansów
Miejsce pracy:
Łomża
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
16-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
25-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)