Twoje wsparcie w rekrutacji

Projektant instalacji grzewczych i wentylacyjnych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-30

INSTALPOL sp. z o.o. sp.k.

Działamy w branży budowlanej, w obszarze instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w różnego rodzaju budynkach. Naszą domeną jest projektowanie i wykonywanie instalacji, a następnie zapewnienie ich użytkownikom stałej obsługi serwisowej.

Zakres obowiązków:

Na czym polega ta praca:

  • Wykonywanie projektów budowlanych, wykonawczych i po wykonawczych instalacji grzewczychwentylacyjnych i klimatyzacyjnych w budynkach.
  • Osobiste sporządzanie rysunków, obliczeń i zestawień materiałów oraz prowadzenie kompletacji, jak i zamówień na związaną z projektem realizację.
  • Bieżąca współpraca z zespołem podczas realizacji poprzez nadzór nad projektem od strony inżynierskiej i materiałowej.

Wymagania:

Kandydat powinien posiadać:

  • Umiejętność projektowania instalacji grzewczych i sanitarnych.
  • Umiejętność projektowania instalacji wentylacyjnych i klimatyzacji.
  • Znajomość narzędzi projektowych CAD oraz OZC.
  • Wiedzę inżynieryjną związaną z zamawianiem materiałów i ich kompletacją.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane:

  • Bliskość miejsca zamieszkania od firmy.
  • Znajomość zagadnień z obszaru IT.

Oferujemy:

Na czym można skorzystać:

  • Osobistym rozwoju zawodowym z uzyskaniem uprawnień budowlanych włącznie.
  • Stabilnej pracy w przyjaznym zespole i firmie o ugruntowanej pozycji.
  • Rozwoju kariery w przyszłościowym i atrakcyjnym zawodzie.
Zawód:
Projektant
Miejsce pracy:
Ligota
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
30-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
30-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

HR SIGMA Sp. z o.o.

Projektant

Zawód: projektant Rodzaj: umowa o pracę
Jasienica
Ligota

27-11-2020
KMR Architekci sp.z o.o.

ASYSTENT PROJEKTANTA/KONSTRUKTORA, PROJEKTANT

Zawód: projektant Rodzaj: praca stała

POLECANA
Pszczyna
Ligota

30-11-2020 POLECANA
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREWMAX Tadeusz Sąsiadek i Wspólnicy Spółka Jawna

Projektant branży konstrukcyjno-budowlanej

Gliwice
Ligota

17-11-2020

Projektant instalacji technologicznych

Gliwice
Ligota

17-11-2020

PRACOWNIK DZIAŁU PROJEKTOWEGO

Zawód: projektant Rodzaj: inna
Kontakt przez PUP
od 1440 zł
UoP brutto/mies.
Sosnowiec
Ligota

26-10-2020
od 1440 zł