Twoje wsparcie w rekrutacji

Koordynator ds. rynków zagranicznych

Portal i agencja doradztwa personalnego z branży spożywczej i inżynieryjnej

Firma FOODjobs dla swojego klienta z branży spożywczej poszukuje kandydata na stanowisko:
Specjalista ds. eksportu
Miejsce pracy: okolice Gdańska

Zakres obowiązków:

  • Obsługiwanie zamówień i sporządzanie ofert handlowych
  • Wzmacnianie dobrych relacji z klientami
  • Aktywne budowanie bazy klientów
  • Obsługa klienta (kontakt telefoniczny, mailowy)
  • Prowadzenie korespondencji na bieżąco

Wymagania:

  • Doświadczenie w handlu międzynarodowym (mile widziana branża spożywcza)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Sumienność, zaangażowanie i umiejętność organizowania własnej pracy
  • Łatwość nawiązywania relacji z partnerami handlowymi
  • Wytrwałość w dążeniu do określonych celów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Szkolenia branżowe
  • Możliwość rozwoju
  • Benefity
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
Foodjobs
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Malbork
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
16-11-2020
Oferta wygasa w dniu:
30-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę
Foodjobs
Pruszcz Gdański
25-11-2020

Specjalista ds. Eksportu

Foodjobs
Gdańsk
16-11-2020

Specjalista ds. postępowań sprawdzających