Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Eksportu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-30

Portal i agencja doradztwa personalnego z branży spożywczej i inżynieryjnej

Firma FOODjobs dla swojego klienta z branży spożywczej poszukuje kandydata na stanowisko:
Specjalista ds. eksportu
Miejsce pracy: okolice Gdańska

Zakres obowiązków:

  • Obsługiwanie zamówień i sporządzanie ofert handlowych
  • Wzmacnianie dobrych relacji z klientami
  • Aktywne budowanie bazy klientów
  • Obsługa klienta (kontakt telefoniczny, mailowy)
  • Prowadzenie korespondencji na bieżąco

Wymagania:

  • Doświadczenie w handlu międzynarodowym (mile widziana branża spożywcza)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Sumienność, zaangażowanie i umiejętność organizowania własnej pracy
  • Łatwość nawiązywania relacji z partnerami handlowymi
  • Wytrwałość w dążeniu do określonych celów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Benefity
  • Możliwość rozwoju
  • Szkolenia branżowe
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Gdańsk
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
16-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
30-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Koordynator ds. rynków zagranicznych

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę
Foodjobs
Pruszcz Gdański
Gdańsk

25-11-2020

Foodjobs
Malbork
Gdańsk

01-12-2020