Twoje wsparcie w rekrutacji

Wdrożeniowiec COMARCH ERP

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-29

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Obecnie poszukujemy:

Poszukujemy:

Konsultanta ds. Wdrożeń Systemów ERP Comarch Optima - moduł finanse i księgowość

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa

Zakres obowiązków:

  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań systemów ERP – moduł finanse i księgowość
  • Instalacja, konfiguracja, testowanie i wdrażanie (szkolenie) systemów zgodnie z wymaganiami Klientów
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej oraz tworzenie raportów w systemie ERP
  • Wsparcie techniczne i telefoniczne Klientów po wdrożeniu

Wymagania:

  • Doświadczenie związane z wdrażaniem oprogramowania ERP – obszar finanse i księgowość
  • Wiedza z zakresu księgowości oraz baz danych (w szczególności MS SQL)
  • Znajomość podstaw języka zapytań SQL
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia: od 3000 do 5000 zł netto
  • Pracodawcę bez korporacyjnych nawyków
  • Stałą kadrę z pracownikami pracującymi po 20 lat
  • Zarząd dostępny dla pracowników z podejściem propracowniczym
  • Na stanowiskach kierowniczych osoby kontaktowe
  • Raz do roku imprezy integracyjne
  • Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Opiekę medyczną z PZU (umowy z różnymi placówkami m. in. Medyk lub prywatne gabinety)
  • Urodziny = dzień wolny
  • Dofinansowanie do obiadów - 5 zł dziennie
  • Dofinansowanie do okularów
  • Wczasy pod gruszą
  • Na święta specjalne premie
Zawód:
Wdrożeniowiec
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
15-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
29-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)