Twoje wsparcie w rekrutacji

Brygadzista (praca stała)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-11-27

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie, koordynowanie pracy podległego zespołu - do 10 osób (operatorzy linii)
  • Organizacja pracy w celu wyprodukowania wyrobów zgodnych z wymaganiami techniczno-jakościowymi
  • Zapewnienie wydajności linii produkcyjnej (produkcja przewodów klimatyzacyjnych)
  • Odpowiedzialność za realizację planu produkcyjnego
  • Wdrażanie/szkolenie pracowników
  • Obsługa maszyn - giętarek - w zastępstwie za pracowników

Wymagania:

  • Posiadasz wiedzę i doświadczenie w obsłudze giętarek min. 6 miesięcy - warunek konieczny
  • Posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji i analogicznym lub zbliżonym stanowisku
  • Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Potrafisz przewodzić/koordynować pracą innych
  • Potrafisz organizować czas pracy, zarówno swój jak i podległego zespołu
  • Masz umiejętność motywowania ludzi i potrafisz wyciągać z nich to co najlepsze
  • Posiadasz umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Masz zmysł techniczny i cechuje Cię dokładność i precyzja w działaniu

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, docelowo podpisywaną na czas nieokreślony
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Wynagrodzenie - do ustalenia na kolejnych etapach rozmów w zależności od doświadczenia kandydatów
  • Premię - do 800 zł brutto miesięcznie (realną do uzyskania za jakość i wydajność pracy oraz przestrzeganie zasad BHP)
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, pakiet socjalny, karta sportowa, ubezpieczenie zdrowotne

Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Zawód:
Team Lider
Miejsce pracy:
Sosnowiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
14-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
27-11-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ADP Polska Sp. z o.o.

Lider Zespołu

Zawód: team lider Rodzaj: umowa o pracę
Rekrutacja zdalna

POLECANA
Bielsko-Biała
Sosnowiec

03-12-2020 POLECANA
Valeo

Techniczny Lider Zespołu

Valeo
Valeo